اکسیژن سامان اراک
Saman Gas loader
درحال بارگذاری، لطفا شکیبا باشید

شرکت تولیدی و صنعتی اکسیژن سامان اراک

مجتمع گازهای طبی و صنعتی سامان

آدرس اکسیژن سامان اراک

اراک شهرک صنعتی شماره یک

تلفن اکسیژن سامان اراک

34130676-7 / 34130880-2 (086)

اراک شهرک صنعتی شماره یک

آدرس اکسیژن سامان اراک

34130676-7 (086)
34130880-2 (086)

تلفن اکسیژن سامان اراک

شرکت تولیدی و صنعتی اکسیژن سامان اراک

مجتمع گازهای طبی و صنعتی سامان

اراک شهرک صنعتی شماره یک

آدرس اکسیژن سامان اراک

34130676-7 (086)
34130880-2 (086)

تلفن اکسیژن سامان اراک

آزمایشگاه

آزمایشگاه هیدروتست و آزمون سیلندرهای گاز تحت فشار اکسیژن سامان اراک مفتخر است که از سال 1386 گواهینامه تایید صلاحیت آزمایشگاه همکار را از اداره کل استاندارد استان مرکزی اخذ نموده و تا به امروز به عنوان آزمایشگاه همکار سازمان ملی استاندارد ایران جهت ارائه خدمات ذیل مشغول به فعالیت می باشد:

1. بازرسی و آزمون دوره ای سیلندر ها و تیوب های بدون درز فولادی و آلیاژ آلومینیومی ISIRI 6792
(سیلندرهای اکسیژن، ازت، آرگون، CNG خودرو ها، غواصی و ...)
2. آزمون دوره ای هیدرواستاتیک آتش خاموش کن های پودری و دستی ISIRI 869
3. آزمون و بازرسی دوره ای سیلندر های گاز جوشکاری شده از جنس فولاد کربنی ISIRI 18753

خدمات بازرسی و آزمون این آزمایشگاه با استفاده از پرسنل و بازرسین متخصص و مجرب و همچنین به کارگیری وسایل و تجهیزات مکانیزه مطابق استانداردهای روز به سازمان ها، بیمارستان ها و سایر مراکز طبی، صنعتی، آزمایشگاهی، ارگان ها و شرکت ها، ارائه می گردد.

این مرکز با توجه به امکانات و قابلیت های فنی و مهندسی خود، به عنوان آزمایشگاه همکار با شرکت های بازرسی اس جی اس تکین کو، آریا اس جی اس، فلات پژواک، آزماگستر نیما و ... در انجام پروژه های مختلف از قبیل بازرسی سیلندر های گاز اتیلن اکساید، مخازن حمل گاز مایع و ... همکاری دارد.

با توجه به خطرات احتمالی، ولی جبران ناپذیر استفاده از سیلندرهای غیر ایمن و فاقد گواهی سلامت، بر اساس مفاد استاندارد 6792 ، هر یک از سیلندر های فولادی تحت فشار می بایست طبق زمانبندی خاصی مورد بازرسی و آزمون دوره ای قرار گیرند و گواهی سلامت برای آن ها صادر شود تا برای یک دوره دیگر قابل شارژ و استفاده مجدد باشند. رعایت این موضوع با توجه به اجباری بودن استاندارد نامبرده برای تمامی مصرف کنندگان این سیلندر ها الزامی بوده، لذا اکسیژن سامان اراک از شارژ مجدد سیلندر های غیر استاندارد و فاقد گواهی سلامت خودداری می نماید.

همچنین با توجه به انفجار و اتفاقات ناگوار مخازن CNG خودروهای دوگانه سوز و ... در سال های اخیر و اجباری شدن بازرسی و آزمون دوره ای مخازن خودروها، این مرکز با مجوز رسمی از سازمان ملی استاندارد و سامانه یکپارچه معاینه فنی ایران (سیمفا)، با بهره گیری از خط هیدرواستاتیک تمام اتوماتیک ساخت متخصصین اکسیژن سامان اراک، خدمات آزمون هیدرواستاتیک و معاینه مخازن CNG را به مشتریان گرامی با نهایت دقت، کیفیت و سرعت، ارائه می نماید.

گواهینامه تائید صلاحیت آزمایشگاه همکار اکسیژن سامان اراک